Knüpfer Beneš (Frýdštejn 1844 - 1910 Ancona)
Najáda, signováno vpravo dole Beneš Knüpfer, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 34 x 57 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |